Advertisement
Styczeń 2019
P W Ś C P S N
« Paź    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
 • Czy można samemu zaaranżować mieszkanie

  4 lata ago
  Kiedy urządzamy swoje mieszkanie, tak naprawdę decydujemy o tym, jak będzie ono wyglądało przez kilka najbliższych lat, bo aż do kolejnego remontu. Dlatego też podejmowane przez nas decyzje są niesamowicie ważne. Powinniśmy potraktować to poważnie i podejść do sprawy z odpowiednim przygotowaniem. Jednakże, nie wszyscy życzą sobie, żeby obca osoba aranżowała ich mieszkanie. Często…
 • System alarmowy.

  5 lat ago
  domowego, alarmu, rodzaju
 • Współpraca uczelni z biznesem – to możliwe!

  4 lata ago
  Na przestrzeni ostatnich kilku lat obserwujemy w Polsce bardzo ciekawe zjawisko, dotyczące nie tylko biznesu, ale przede wszystkim naszej edukacji. Z roku na rok, coraz chętniej jest ona łączona, poprzez różne inicjatywy, czy to sponsorskie, czy kooperacyjne, z lokalnymi przedsiębiorstwami i firmami. I nie chodzi już tylko o dofinansowania do kolonii czy wycieczki po…

Czy system SAP jest najlepszym rozwiązaniem dla firm?

Trudno wyobrazić sobie w obecnych czasach sprawne funkcjonowanie dużych firm bez specjalnych systemów informatycznych pozwalających w wygodny sposób zarządzać ich zasobami. Do najczęściej wykorzystywanych rozwiązań tego typu należą narzędzia ERP oferowane przez trzech producentów – Oracle, Microsoft oraz SAP. Przedsiębiorcy planujący wprowadzenie nowoczesnych udogodnień do swojej firmy powinni porównać każdą z oferowanych propozycji i wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

Duże firmy chętnie korzystają z systemów dostarczanych przez Microsoft, który znany jest m.in. ze specjalnego oprogramowania dla biur. Warto jednak wiedzieć, że powstają one w oparciu o dość popularny jeżyk JAVA, co niesie istotne zagrożenie ataków ze strony cyberprzestępców. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, SAP System wypada lepiej – tego typu rozwiązania pisane są w języku ABAP, który jest mniej znany, a tym samym zapewniać może lepszą ochronę danych.

System SAP ma również tę istotną zaletę, że charakteryzuje się on modułowością. Jeśli więc zajdzie taka potrzeba, oprogramowanie można rozszerzać i uzupełnić o kolejne elementy bez konieczności tworzenia całego systemu na nowo. W systemach proponowanych przez Oracle każdy z modułów kupowany jest od innego producenta, co powoduje trudności w integracji poszczególnych elementów. Więcej informacji na http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/sap-czy-to-najlepsze-rozwiazanie-ktore-czeka-na-firmy,4394712,artgal,t,id,tm.html.

Oczywiście, aby wybrany system spełniał swoje zadanie, należy wybrać odpowiedniego partnera SAP, który będzie w stanie dostarczyć rozwiązania szyte na miarę konkretnych potrzeb.

Comments are closed.