Poradnia preluksacyjna w Poznaniu – ta której szukasz

Rodzicu, czy wiesz, że powinieneś zadbać, by Twój maluch miał regularnie wykonywanie badanie – USG stawów dziecka? Lekarze zalecają, by przeprowadzać je 3 – krotnie. Pierwsze powinno odbyć się w 6 tygodniu życia, drugie w 3 miesiącu, a ostatnie wraz ze stawianiem pierwszych kroczków. 

Zadbanie o sprawność fizyczną dziecka we wczesnym okresie jego życia, w przyszłości może bardzo mocno zaowocować. Zarejestruj je na wykonanie profesjonalnego USG bioderek w Poznaniu i poznaj wyniki: https://www.neomedica.pl/oferta/badania-specjalistyczne/usg-bioderek-niemowlat/. 

Neomedica to najlepsza poradnia preluksacyjna w Poznaniu, której możesz zaufać w 100%. Jej doświadczeni pracownicy są niezwykle empatyczni i potrafią odpowiednio podejść do każdego dziecka, przez co czuje się ono niezwykle komfortowo w trakcie trwania wizyty i przez cały proces leczenia.

USG stawów biodrowych u niemowląt pozwala zidentyfikować nieprawidłowości zachodzące w budowie fizycznej oraz zawartości składników bioderek. U dzieci bardzo często dochodzi do dysplazji stawów, wymagającej podjęcia odpowiednich kroków w leczeniu. W związku z tym, jeżeli zauważyłaś niepokojące objawy w kształtowaniu się budowy Twojego skarba, to udaj się na wizytę, aby jak najszybciej móc to wykryć i leczyć. 

Przeprowadzeniem USG bioderek dziecka zajmuje się fachowiec w swojej dziedzinie, który w Neomedica nie znalazł się z przypadku. Gruntowna wiedza i długofalowe doświadczenie pozwala mu rozwiązywać wszystkie problemy zdrowotne u najmłodszych.

Comments are closed.