Łóżko dla dziecka- prostota i funkcjonalność

Dzieci bardzo szybko rosną. Mają te swoje potrzeby, i rodzice powinni je zaspokajać. Wybierając odpowiednie łóżko dla dziecka, powinni zastanowić się, jak długo ono będzie dziecku służyć, czy jest odpowiednio wytrzymałe, czy ma ono możliwość dodatkowych modyfikacji, by zwiększyć jego funkcjonalność. Pamiętajmy, że łóżeczka dla dzieci muszą być piękne, ale tez wytrzymałe, trwałe i solidne. Wiele z modeli dostępnych w Pinio odznacza się właśnie tymi cechami.

Jakie łóżeczko wybrać?

Drewniane łóżko dla dziecka jest ciekawym rozwiązaniem. Często jest to mebel, który jest z dzieckiem od jego pierwszych dni życia, i rośnie razem z nim. Dzięki wymiennym modułom mogą one zmieniać łóżeczko nie do poznania i pozwalać rosnącemu dziecku np. na samodzielne wychodzenie z łóżka. Drewniane łóżko jest też solidnie wykonane, dzięki czemu będzie służyć latami, a czasami całe pokolenia dzieci będą używały łóżka do spania.

Tapczan dla dziecka- dorosłe łóżko dla malucha

Inną opcją jest zakup tapczanika dla dziecka. Jeśli jest ono już na tyle duże, by spać bez barierek. Dla malucha to duże wydarzenie, zaczyna spać na łóżku takim jak dorośli. Po spaniu w łóżeczku ze szczebelkami przez pierwsze dni może się bać że z łóżka spadnie, jednak żeby temu zapobiec można dokupić specjalne poręcze, które po pewnym czasie można odkręcić. Pełna gama łóżeczek dla dziecka w Pinio znaleźć można na stronie: https://www.pinio.com.pl/dla-starszaka/lozko-dla-starszaka/

Comments are closed.