Drewniana szafa dla dziecka – przestrzeń młodego projektanta

Poszukujesz szafy dla dziecka, która nie tylko będzie miła dla oka, ale i solidna w wykonaniu? Dobrze trafiłeś. Pinio w trosce o najmłodszych, posiada w swojej ofercie piękne meble do przechowywania, charakteryzujące się najwyższą jakością!

Szafy dla dzieci od Pinio zostały wyprodukowane z wysokiej klasy materiałów drewnianych, a dokładnie – z drewna bukowego, sosnowego oraz płyt MDF. Takie połączenie świadczy o masywności, długofalowej trwałości i co ważne – odporności na uszkodzenia mechaniczne, o które nie ciężko w dziecięcym pokoju. 

Drewniana szafa powinna być designerska, a jednocześnie nie przytłaczać pokoju i pasować do większości artykułów, mebli i dekoracji. Takie właśnie są szafy od Pinio! Solidna konstrukcja z delikatnym charakterem.

Wszystkie szafy dla dziecka zadowolą nawet najbardziej wygórowane wymagania klienta. Posiadają system cichego zamykania, który sprawia, że jej codziennie użytkowanie staje się przyjemniejsze.

Każda szafa dla dzieci od Pinio to niezwykle uniwersalny produkt, doskonale nadający się zarówno do dziewczęcego królestwa, jak i pokoju młodego chłopca.

Szafa dziecięca została pokryta farbą wolną od substancji, wywołujących alergię i jest całkowicie bezpieczna, bowiem Pinio dba o stan zdrowia malców.

Drewniana szafa dla dziecka posiada możliwość montażu półek w dowolnym miejscu! Wybierz swój układ półek i ciesz się nimi na długo: https://www.pinio.com.pl/oferta/dla-starszaka/szafa-dla-starszaka/.

Comments are closed.